Сьогодні маленькі приватні дитячі садочки стрімко набирають популярності. І це не дивно, оскільки співвідношення ціни і якості послуг з дошкільного виховання у таких закладах часто задовольняє потреби турботливих батьків.

У «Маленькому Шекспірі» ми створили не просто міні-садок, а особливий простір з унікальними особливостями навчально-виховної роботи з дошкільнятками.

Отже, наш міні-садочок має цілий спектр переваг:

  • Зручний час відвідування – з 9.00 до 13.00 щоденно з понеділка по п’ятницю!
  • Невелика кількість дітей у групі.
  • Проведення різноманітних розвиваючих і творчих студій кожного дня: логоритмічний розвиток мовлення, арт-студія, музичне заняття, логічне мислення, 120 хвилин з розвиваючо-ігрової англійської мови щотижня.
  • Фруктова тарілка
  • Щоденна прогулянка на свіжому повітрі протягом 60 хвилин.

Ми пропонуємо такий режим дня для наших маленьких розумників:

09:00 - 09:15 – зустріч дітей

09:15 - 09:30 – зарядка

09:30 - 10:30 – розвиваючі заняття

10:30 - 11:30 – прогулянка

11:30 - 12:00 – легкий ланч

12:00 - 12:30 – творче заняття 

12:30 - 13:00 – розвиваюче заняття

Важливою перевагою, є також те, що групи у міні-садочку є змішаними, тобто у них одночасно перебувають діти різного віку – від трьохрічок до старших дошкільняток.

Перед тим, як запровадити саме таку систему, ми ретельно вивчили, у чому саме полягає користь змішаних груп для дітей.

Ось основні плюси, які здаються нам важливими:

  • Позитивний досвід створення різних вікових груп у садочках підтверджують авторитетні педагоги, наприклад, М. Монтессорі. Також такі групи пропонує Вальдорфська система виховання.
  • Заняття проводяться одночасно з усіма дітьми, проте мають різний програмовий зміст. Наприклад, під час творчої студії з аплікації діти 4-х років навчаються правильно тримати ножиці, а старші – закріплюють це уміння, більш самостійно створюючи сюжетну картинку.
  • У групах, зазвичай, панує взаєморозуміння та взаємна допомога. Це пов’язано із тим, що старші дітки допомагають молодшим, а молодші із захопленням спостерігають за старшими і навчаються у них. Завдання уважного педагога тут – правильно підтримувати і спрямовувати дитяче спілкування.
  • Діти різного віку швидше і продуктивніше взаємодіють між собою. Так відбувається тому, що старші, розуміючи більше, легше діляться іграшками з меншими, при цьому навчаються поступатися і стають мудрішими.
  • У таких групах соціальна адаптація є більш наближеною до реальних умов майбутнього життя дитини. В житті ми не спілкуємося лише з однолітками, отже, у змішаній групі діти вчаться знаходити порозуміння як зі старшими, так і з молодшими, що безумовно, іде їм на користь.      

Завітайте до нашого міні-садочка і переконайтеся самі!

Записатися

Фотогалерея

Відео

Записатися

 

Контакти

 (050) 366-54-47  (067) 463-99-41

Telegram @little_shekspir

Viber (050) 366-54-47

 м. Ірпінь, вул. Новооскольська, 8-Б

 info@shakespeare-english.com.ua

 пн-пт  9.00 - 20.00   сб 9.00 - 14.00

2019©Англійський центр розвитку "Маленький Шекспір"