Кажуть: «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина». Із цим твердженням важко не погодитись. Вивчаючи іноземну мову, ми знайомимося з культурою та побутом держав, які спілкуються нею, проникаємо у ціннісних світ інших народів, поступово поглинаючи їхній історичний досвід, намагаємося аналізувати, порівнювати, робити власні висновки.

Англійська мова наразі є однією з найрозповсюдженіших у світі. Сьогодні це мова міжнародного спілкування, мова технічних засобів та Інтернету. Багато неологізмів – сучасних слів української – мають англійське походження. Отже, без знання цієї мови у наш час неможливо залишатися обізнаними у багатьох актуальних сферах повсякденного життя.

Відомо, що найбільш сприятливим періодом для початку вивчення іноземної мови є дошкільний вік дитини: слова запам'ятовуються легко та швидко, граматичні конструкції закладаються несвідомо​, а ігрова форма закріплює позитивний результат через створення ситуації успіху.

У «Маленькому Шекспірі» ви знайдете найсучасніші курси з вивчення англійської для дітей від 3-х до 18-ти років. Ми використовуємо знані в усьому світі програми видавництв Express Publishing, Oxford, Longman, комбінуючи їх з авторськими курсами наших талановитих викладачів.

На наших заняттях

Курси, які ми пропонуємо, мають різну вікову специфіку та багаторівневі особливості.

1 – 3 роки4– 6 роківДля школярівІнтенсив для дорослих

Контакти

 (050) 366-54-47  (067) 463-99-41

Telegram @little_shekspir

Viber (050) 366-54-47

 м. Ірпінь, вул. Новооскольська, 8-Б

 info@shakespeare-english.com.ua

 пн-пт  9.00 - 20.00   сб 9.00 - 14.00

2019©Англійський центр розвитку "Маленький Шекспір"